Karrier

A Bieco Shop, mint k√∂rnyezettudatos √©letm√≥d mellett elk√∂telezett magyar tulajdon√ļ v√°llalkoz√°s folyamatosan keres megbecs√ľlt munkat√°rsakat. Aktu√°lisan meghirdetett nyitott poz√≠ci√≥inkat al√°bb tal√°lja. Jelentkez√©shez k√ľldje f√©nyk√©ppel ell√°tott √∂n√©letrajz√°t √©s v√©gzetts√©g√©t igazol√≥ dokumentum√°t a cv-kukac-bieco-pont-shop e-mail c√≠mre a telep√ľl√©s √©s poz√≠ci√≥ megjel√∂l√©s√©vel, valamint a legkor√°bbi idŇĎponttal, amikor kezdeni tudna.

A kapott p√°ly√°zatok k√∂z√ľl kiv√°lasztjuk a lehets√©ges munkat√°rsakat, akikkel egy szem√©lyes tal√°lkoz√≥t, interj√ļt egyeztet√ľnk, melynek sor√°n k√∂lcs√∂n√∂s szimp√°tia eset√©n egy gyors, egy oldalas, n√©h√°ny perces tesztet is kit√∂ltet√ľnk (helyes√≠r√°s, matematika, logika, vil√°gismeret). T√ļl sok √©rtelmezhetetlen jelentkez√©s eset√©n nem v√°laszolunk mindenkinek, kiz√°r√≥lag a kiv√°lasztottakat keress√ľk vissza.

Szolnok

ūüĆŅ Elad√≥ / p√©nzt√°ros / boltvezetŇĎ ūüĆŅ

Hamarosan ny√≠l√≥, term√©szetes √©s k√∂rnyezettudatos ūüĆŅūüŹ° ūüĆŅ √©lelmiszereket, kozmetikumokat √©s kieg√©sz√≠tŇĎket forgalmaz√≥ szolnoki √ľzlet√ľnkbe keres√ľnk elad√≥ munkak√∂rbe, alkalmazotti jogviszonyba teljes munkaidŇĎs foglalkoztat√°sban szakk√©pzett munkat√°rsat.

Jelentkez√©si hat√°ridŇĎ √©s a kiv√°laszt√°s v√°rhat√≥ idŇĎpontja: 2020. m√°rcius 15.

Feltételek:

  • √Člelmiszer, vegyi√°ru √©s gy√≥gyn√∂v√©ny elad√≥ / BoltvezetŇĎ / KereskedŇĎ / Elad√≥ v√©gzetts√©g (OKJ!)
  • b√ľntetlen elŇĎ√©let
  • kitŇĪnŇĎ helyes√≠r√°s
  • k√∂rnyezettudatos szeml√©let
  • munk√°j√°ra √©s k√∂rnyezet√©re ig√©nyes

ElŇĎny:

  • felsŇĎfok√ļ v√©gzetts√©g
  • √ľzletvezet√©sben szerzett tapasztalat
  • idegennyelv ismeret
  • munka√ľgyi k√∂zpont √°ltal biztos√≠tott t√°mogat√°s
  • jogos√≠tv√°ny
  • j√≥ kommunik√°ci√≥s k√©szs√©g
  • sz√°m√≠t√≥g√©pes ismeretek, gyakorlati tapasztalat social media ter√ľleten
  • honlap / web√°ruh√°z adminisztr√°ci√≥j√°ban szerzett tapasztalat
  • nem doh√°nyz√≥

Feladatok:

  • v√°s√°rl√≥k kiszolg√°l√°sa az elad√≥t√©rben √©s a p√©nzt√°rn√°l
  • term√©kk√©szlet p√≥tl√°sa a polcokon
  • √°ru√°tv√©tel
  • √ľzlethelyis√©g √©s az elŇĎtte tal√°lhat√≥ j√°rdaszakasz napi szintŇĪ tiszt√°n tart√°sa, sz√ľks√©g eset√©n cs√ļsz√°smentes√≠t√©se
  • vevŇĎmentes idŇĎszakban a web√°ruh√°z rendel√©seinek √∂ssze√°ll√≠t√°sa fut√°rszolg√°lat sz√°m√°ra