Karrier

A Bieco Shop, mint k√∂rnyezettudatos √©letm√≥d mellett elk√∂telezett magyar tulajdon√ļ v√°llalkoz√°s folyamatosan keres megbecs√ľlt munkat√°rsakat. Aktu√°lisan meghirdetett nyitott poz√≠ci√≥inkat al√°bb tal√°lja. Jelentkez√©shez k√ľldje f√©nyk√©ppel ell√°tott √∂n√©letrajz√°t √©s v√©gzetts√©g√©t igazol√≥ dokumentum√°t a cv-kukac-bieco-pont-shop e-mail c√≠mre a telep√ľl√©s √©s poz√≠ci√≥ megjel√∂l√©s√©vel, valamint a legkor√°bbi idŇĎponttal, amikor kezdeni tudna.

A kapott p√°ly√°zatok k√∂z√ľl kiv√°lasztjuk a lehets√©ges munkat√°rsakat, akikkel egy szem√©lyes tal√°lkoz√≥t, interj√ļt egyeztet√ľnk, melynek sor√°n k√∂lcs√∂n√∂s szimp√°tia eset√©n egy gyors, egy oldalas, n√©h√°ny perces tesztet is kit√∂ltet√ľnk (helyes√≠r√°s, matematika, logika, vil√°gismeret). Visszajelz√©st a hatalmas mennyis√©gŇĪ be√©rkezŇĎ p√°ly√°zat miatt csak az interj√ļra beh√≠vottak fel√© √≠g√©r√ľnk.

Szolnok

Elad√≥ / p√©nzt√°ros / boltvezetŇĎ

Szolnok, Sz√°nt√≥ k√∂r√ļt 83. sz√°m alatt tal√°lhat√≥ bio, √∂ko, term√©szetes √©s k√∂rnyezettudatos √©lelmiszereket, kozmetikumokat √©s kieg√©sz√≠tŇĎket forgalmaz√≥ kis √©kszerdoboz √ľzlet√ľnkbe keres√ľnk heti 32 √≥r√°s munkarendbe alkalmazotti jogviszonyba szakk√©pzett, gyakorlott elad√≥-p√©nzt√°ros munkat√°rsat.

Jelentkez√©si hat√°ridŇĎ √©s a kiv√°laszt√°s v√°rhat√≥ idŇĎpontja: 2020. okt√≥ber 15., cs√ľt√∂rt√∂k √©jf√©l

Szem√©lyes meghallgat√°s tervezett idŇĎpontja: 2020. okt√≥ber 16., p√©ntek

Feltételek:

  • OKJ vagy annak megfelelŇĎ kereskedelmi szakk√©pzetts√©g:
    • √Člelmiszer, vegyi√°ru √©s gy√≥gyn√∂v√©ny elad√≥
    • BoltvezetŇĎ
    • KereskedŇĎ
    • Elad√≥
  • p√©nzt√°rg√©p √©s m√©rleg kezel√©s√©ben szerzett gyakorlat
  • kereskedelmi folyamatok √©s szab√°lyok teljes k√∂rŇĪ ismerete
  • √∂n√°ll√≥s√°g, tal√°l√©konys√°g, talpraesetts√©g
  • b√ľntetlen elŇĎ√©let
  • kitŇĪnŇĎ helyes√≠r√°s
  • magabiztos sz√°m√≠t√≥g√©pes ismeret
  • k√∂rnyezettudatos szeml√©letm√≥d
  • munk√°j√°ra √©s k√∂rnyezet√©re ig√©nyes
  • v√°s√°rolt m√°r csomagol√°smentes / k√∂rnyezettudatos boltban, legjobb, ha Bieco √ľzletben

ElŇĎny:

  • munka√ľgyi k√∂zpont √°ltal biztos√≠tott t√°mogat√°s
  • felsŇĎfok√ļ v√©gzetts√©g
  • √ľzletvezet√©sben szerzett tapasztalat
  • idegennyelv ismeret
  • jogos√≠tv√°ny
  • j√≥ kommunik√°ci√≥s k√©szs√©g
  • gyakorlati tapasztalat social media ter√ľleten
  • honlap / web√°ruh√°z adminisztr√°ci√≥j√°ban szerzett tapasztalat
  • nem doh√°nyz√≥

Feladatok:

  • v√°s√°rl√≥k kiszolg√°l√°sa az elad√≥t√©rben √©s a p√©nzt√°rn√°l
  • √ľress√© v√°lt √ľvegek, t√°rol√≥k elmos√°sa, tiszt√°n tart√°sa
  • term√©kk√©szlet p√≥tl√°sa a polcokon
  • √°ru√°tv√©tel, kapcsolattart√°s a fut√°rszolg√°lattal
  • k√©szlet- √©s rakt√°rkezel√©s
  • √ľzlethelyis√©g √©s az elŇĎtte tal√°lhat√≥ j√°rdaszakasz napi szintŇĪ tiszt√°n tart√°sa, sz√ľks√©g eset√©n cs√ļsz√°smentes√≠t√©se